Skip to content

Kõik koolitatavad jäid koolitusega väga rahule. Meeldis nii koolituse ülesehitus kui teemad. Saime täpselt seda, mida tellisime. 80% praktikat, 10% arutelu ja 10% analüüs ruulib! Boonuseks tasuta meeskonnatöö koolitus.

Suhtlemise psühholoogia koolitusel osalenud andsid väga-väga positiivse tagasiside. Kiideti nii koolituse sisu kui koolitajat ennast. Kõlama jäid märksõnad positiivne, kaasahaarav ja praktiline. Tänud koolitajale.

Koolituselt oli väga hea. Õppisime tundma rohkem oma töökaaslasi. Jäi kõlama mõte, et suhtlemisoskus on edu pant. Koolituse tegi huvitavaks erinevad mängud, eriti meeldis joonistamise mäng, mis õpetas rohkem esitama avatuid küsimusi. Hinnang koolitajale Marita Reismaa väga hea!
Koolituse ülesehitusega sisutihe, piisavalt aktiivne, mõnusalt meeleolukas, mis tõttu oli koolitajat hea ja huvitav jälgida. Esines palju palju erinevaid näiteid elust endast. Õpitut teadmisi saab kasutada nii klientidega, kolleegiga suhtlemisel, kui ka eraelus. Peamiselt peab jälgima ja analüüsima just inimese käitumist, sõnavara, kehakeelt, et selgust saada, mis „värvi“ vestluspartner on.
Koolitusega STV AS meeskond väga rahule. Koolitus oli väga kvaliteetne ja tulemuslik, andis professionaalse arengu müügi ja teeninduse suunas. Esile tõstmist väärib kindlasti koolitaja, kes oli koolituse ja õppematerjali piisava põhjalikkusega ette valmistunud.