Skip to content

Tiina Mironova - Koolitusjuht Selver AS

Kõik koolitatavad jäid koolitusega väga rahule. Meeldis nii koolituse ülesehitus kui teemad. Saime täpselt seda, mida tellisime. 80% praktikat, 10% arutelu ja 10% analüüs ruulib! Boonuseks tasuta meeskonnatöö koolitus.

Jana Kikas - Personali arendusjuht Pärnu Haigla SA

Suhtlemise psühholoogia koolitusel osalenud andsid väga-väga positiivse tagasiside. Kiideti nii koolituse sisu kui koolitajat ennast. Kõlama jäid märksõnad positiivne, kaasahaarav ja praktiline. Tänud koolitajale.

Meeskonnatöö koolitusel osalesin koos oma suurema meeskonnaga ning päev andis kogu tiimile palju motivatsiooni ja uusi häid lahendusi, kuidas igapäevatööd paremini teha ja mis suunal edasi areneda.
Liina Kurvits
Tallinna Linnakantselei avalike suhete teenistuse teabeosakonna juhataja
Marita oskab hoida ajud töös ja suunata asju nii, et inimesed hakkavad ise mõtlema. Avab silmad ja aju poolkerad. Mis ongi ühe koolituse mõte. Olen siiani vaimustuses ja soovitan kõigile!
Heiki Lutschan
Kikka Kõrts turundujuht
Täname Teid motiveeriva ning meeleoluka koolituse eest. Teie antud teadmised suhtlemise psühholoogiast ning praktilised näpunäited juhtimises on suureks lisaväärtuseks meie kohvikute igapäevatöös.
Hanka Kaselo
Personalijuht Reval Cafe
Marita Reismaa koolitusega jäin väga rahule. Meeldisid tema elulised näited koolituse käigus, ta oli hästi vahetu ja väga positiivne oma olemuselt. Sellist koolitust on väga tore jälgida ja hoiab kogu aeg huvi üleval, et mis nüüd järgmiseks …
Moonika Meltsa
Personalidirektor Valio Eesti AS

Lea Pilvet - A´Le Coq personalispetsialist

Koolituselt oli väga hea. Õppisime tundma rohkem oma töökaaslasi. Jäi kõlama mõte, et suhtlemisoskus on edu pant. Koolituse tegi huvitavaks erinevad mängud, eriti meeldis joonistamise mäng, mis õpetas rohkem esitama avatuid küsimusi. Hinnang koolitajale Marita Reismaa väga hea!

Margit Štaub - Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet personali peaspetsilist

Koolituse ülesehitusega sisutihe, piisavalt aktiivne, mõnusalt meeleolukas, mis tõttu oli koolitajat hea ja huvitav jälgida. Esines palju palju erinevaid näiteid elust endast. Õpitut teadmisi saab kasutada nii klientidega, kolleegiga suhtlemisel, kui ka eraelus. Peamiselt peab jälgima ja analüüsima just inimese käitumist, sõnavara, kehakeelt, et selgust saada, mis „värvi“ vestluspartner on.

Olga Haidrits - STV Klienditeeninduse osakonna juht

Koolitusega STV AS meeskond väga rahule. Koolitus oli väga kvaliteetne ja tulemuslik, andis professionaalse arengu müügi ja teeninduse suunas. Esile tõstmist väärib kindlasti koolitaja, kes oli koolituse ja õppematerjali piisava põhjalikkusega ette valmistunud.
Kuna isiklikult olin analoogsel koolitusel Soomes käinud, siis sai päris palju koolitajaga väidelda. Koolitus ise oli atraktiivne ja väga meeldisid loovad ülesanded. Kindlasti said kõik Telineki osalejad informatsiooni juurde inimeste värvimaailmast ja kuidas kelleegiga suhelda. Ka kinnised ja lahtised küsimused – neid on väga hea meeles pidada kui tegemist müügitööga.
Reijo Lausmäe
Telinek AS Eesti piirkonna juht
Tahame väga tänada Aritam Grupp OÜ meeskonda Suhtlemispsühholoogia RSKP koolituse organiseerimise ja läbi viimise eest! Koolitus oli väga hoogne ja pani kaasa mõtlema/ rääkima. Pakkus ka palju äratundmisrõõmu ning andis seletusi igapäevatöös esile kerkinud situatsioonide võimalike põhjuste osas. Koolitaja oli tasemel, andis infot edasi väga huvitavalt ja haaravalt ning ei lasknud kellelgi nurka kössitama jääda. Samuti meeldis, et sisse oli põimitud mitmeid praktilisi mänge. Ehk oleks võinud olla kinnistavaid rollimänge veidi rohkemgi. Mis peamine, lisaks kõigele muule oli meil ka väga lõbus.
Virge Tuul
Assistor AS büroo assistent
Kõik osalejad leidsid, et koolitus neile meeldis. Lähenemine oli uudne ja uut teooriat oli ka. Kindlasti oldi eriti huvitatud värvi teooriast, mida edaspidi üritatakse ka rakendada igapäevatöös. Panin tähele, et meie grupi kontrolli all hoidmine oli väike väljakutse. Oleme Maritele kannatlikkuse eest tänulik!
Jana Nurmela
Baltic Fibres OÜ personalijuht
Meeskonnale koolitus oli tõesti meeleolukas ja meeldiv. Meeskond jäi rahule, eriti meeldis see, et saime kolleegide kohta uusi ja huvitavaid teadmisi. Vaatasime enda sisse ja analüüsisime kolleege, et mis tüüpi keegi on. Võibolla oleks võinud hästi veidi rohkem olla nippe ja harjutusi, kuidas erinevate inimestega heas mõttes „manipuleerida“. Panna inimesed tööl tegema asju, mida nad võib-olla nii rõõmuga kohe teha ei tahaks. Tänan koolituse ja meeleoluka päeva eest!
Liivi Joasoon
YEInternational AS tegevjuht
Marita käis koolitamas meie Kaitseliidu noorteorganisatsioonide vabatahtlike juhte! Nagu inimestele omane, ollakse skeptilised, mida uut suudab koolitaja mulle ikka pakkuda inimtüüpidest, ma olen juba kõike näinud! Siis uskuge mind, see koolitus on nagu väike stand-up etendus, mille peategelased oleme me kõik, eriti muidugi need sinised, kes poole koolituse ajal laua alla kukuvad ja kõik ruumis saavad aru, et see pidigi nii juhtuma. See koolitus paneb sind inimesi enda ümber MÕISTMA, selle kõige paremas tähenduses. Sa oskad märgata ja aru saada inimesi enda ümber: poes, kodus tööl, peol, kus iganes. Meie kõigi teadmised avardusid ka inimtüüpidega käitumise osas, mis oli kõige suurem boonus!
Inga Koitla
Kaitseliit Harju ringkonna kodutütarde instruktor
Lasteaedade pedagoogilist personali koolitatakse regulaarselt haridusalastes küsimustes. Peale erialase enesetäienduse on kindlasti vaja tähelepanu pöörata ka töötajate suhtlusoskuse edendamisele. Inimtüüpide koolitus annab selleks suurepärase tööriista. Inimesed meie ümber on erinevad ja võime vahel muutuda liiga kriitiliseks teineteise suhtes - me ei mõista teiste käitumise põhjuseid. Inimtüüpide koolitus annab väga selgel ja konkreetsel kujul ülevaate isikuomadustest, mis tulevad meile kaasa sünniga. Teise inimese mõttemaailma tundes suudame kindlasti olla tolerantsemad ja toetavamad oma kolleegidele. Läbi selle suudame teha tulemuslikku koostööd laste heaoluks. Kindlasti suudame luua ka paremaid seoseid lapse ja tema pere isikuomaduste vahel ning mõista paremini pere/kolleegide suhtlusdünaamikat üldiselt. Preemiaks tööriista kasutamise õppimise juures on suurepärane koolitaja, kes aitab lihtsate võtetega hakata oma teadmisi praktikas kasutama. Soovitan kindlasti Inimtüüpide koolitust kõikidele lasteasutustele!
Kadri Reinap
Direktor, Taaramäe Lasteaed