Skip to content

Minu, kui koolitaja roll tuli minu ellu väga juhuslikult ja on tänaseks kestnud juba üle 19-st aasta. Esmalt köitis mind müügivaldkond. Olles müügist ise sügavalt inspireeritud sai minust endalegi teadmata teiste inspireerija. Jagasin rõõmuga oma kogemusi ja nippe ning aina kasvav kuulajaskond tegi minust üsna peatselt kogemuskoolitaja.
Läbi aegade on minu koolitusteemade valdkonda kuulunud erinevad teemasid, sh teenindus, müük, suhtlemine, meeskonnatöö, motivatsioon ja loomulikult juhtimine. Ka täna on paljud nendest teemadest kaetud, kuid viimased 7 aastat on minu koolitustel üks selgelt ära tuntav ühine joon ja see on inimtüübid!
Ma usun, et Sa oled minuga nõud, et oma igapäeva töös ning elus ei ole meil aeg sügavuti mõtiskleda, miks mõni inimene käitub nii nagu käitud. Me vajame lihtsaid ning kiireid teadmisi, et märgata, mõista ning langetada otsuseid!
Mina julgen öelda, et minu käsitluses olev inimtüüpide teooria on maailma kõige lihtsa, elulisem ning praktilisem lahendus. Just lihtsat sügavat mõistmist ma Teile soovingi pakkuda!